112 Kıyafetleri - ATT, AÇM ve Ambulans Şoförü Üniformaları

 • 112 V Yaka Esnek Koton Penye T-Shirt

  69.90 ₺
  112 penye tişört lacivert renkli modeli artık satışta. 112 tişört tunik çeşitleri uygun fiyatları ile 112giyim.com'da. KARGO BEDAVA seçenekleri ile karlı çıkın.
 • İlk Yardım Çantası

  189.90 ₺
  İlk Yardım Çantası su geçirmez branda kumaştan üretilmiştir. İlk yardım çantası fiyatları çeşitleri ve KARGO BEDAVA seçenekleri 112giyimMEdikal.com'da.
 • ATT T-Shirt (Beyaz Uzun Kollu)

  69.90 ₺
  Att tişört beyaz uzun kol modeli ile yeni tarzınızı yakalayın. Tişört çeşitleri, fiyatları, belirli tutarda alışverişe kargo bedava seçenekleri ile 112giyim.com da.
 • 112 Beyaz Lacost T-shirt

  74.90 ₺
  112 Beyaz Lacost T-shirt şimdi ekgmedikal.com da Ücretsiz Kargo seçenekleri ile. Hemen siparişini ver ürün kapına gelsin. Bu fırsatlar kaçmaz!
 • UMKE Pantolonu Dört Mevsim

  99.90 ₺
  Umke Pantolonu mu arıyorsunuz? Umke kıyafetleri, takımları en uygun fiyatları ve çeşitleri ile 112giyim.com da. Şimdi al tarzınla fark yarat. Belirli tutarda alışverişe KARGO BEDAVA.
 • 112 Bandana

  29.90 ₺
  112 bandana türk bayrağı ve sağlık bakanlığı logolu modeliyle. Ayrıca 112 Acil yazısıda var. Fiyatları ve çeşitleri KARGO BEDAVA seçenekleri ile sayfamızda.
 • 112 Tişört (Beyaz Sarı Çift Renk)

  78.90 ₺
  112 tişört Beyaz ve sarı Renkleri ile fark yaratacaksınız. 112 t-shirtleri en uygun fiyatları ve çeşitleri ile 112giyim.com da. KARGO BEDAVA seçenekleri ile.
 • Türk Bayrağı

  9.90 ₺
  Türk Bayrağı patch şimdi yeni modeli ve Ücretsiz Kargo seçenekleri ile ekgmedikal.com da. Şimdi satıl al kapına gelsin.

112 Kıyafetleri

112 kıyafetleri hakkında tüm detayları paylaşıyoruz. Öncelik olarak teknik şartnamesi belirli başlı kuralları içerisinde barındırır. Bu kurallar sağlık bakanlığı 112 kıyafet yönetmeliği çerçevesince belirlenmektedir. 112 kıyafetleri alt ve üst kısımlardan oluşmaktadırlar. Özel pantolon, mont ve tshirtlerden oluşmaktadırlar. Sağlam ve uzun ömürlü malzemelerden yapılmaktadırlar. 112 kıyafetleri tesettürlü olanları da vardır. Sağlık Bakanlığına uygun olarak üretilmektedirler. Kumaşlar rahat ve bedene herhangi bir rahatsızlık vermeyecek şekilde üretilmektedirler.


112 Kıyafeti Hakkında Bilgiler

Terletmemesi yani teri emen malzemelerden üretilmektedirler. Kırmızı, sarı, beyaz gibi renklere sahiptirler. Ancak sarı renk ağırlıklıdır diyebiliriz. Bunun nedeni ise içinde bulunulan psikolojik durumdan ileri gelmektedir. Yani sarı renk hem hasta için hem de sağlık çalışanı için pozitif duygu uyandırmakla birlikte sağlık çalışanı açısından akıl ve mantıkla hareket etmeyi uyandıran renkler arasında gelmektedir. Sağlık Bakanlığının uygunluğuna bağlı olarak örneğin tunik gibi kıyafetlerin bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. 


Ayrıca bu kıyafetler karşıdan karanlık gibi ortamlarda dikkat çekici özelliğe sahiptirler. Bu dikkat çekmek için uygulanan yapılara reflektör adı verilmektedir. Reflektörle bir ışık kaynağı değildirler.

112 kıyafetleri 2020 dünyasında reflektörlü olarak 112 kılık kıyafet yönetmeliğine bağlı olarak medikal 112 kıyafetleri kategorisinde yerini almaktadır. 112 kıyafetleri beden ölçüleri çalışanlar açısından rahat çalışabilmeleri için gerekli olup, kıyafetin özel olması 112 kıyafetleri bayan ve 112 kıyafetleri erkek şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

112 Kıyafet Modelleri

112 doktor kıyafetleri, 112 ambulans kıyafetleri, 112 paramedik kıyafetleri, 112 personeli kıyafet yönetmeliğine göre medikal ürün pazarlayan firmalarda 112 kıyafetleri fiyatları çeşitlilik olarak bilgi dahilindedir.

112 kıyafetleri pantolon, 112 kıyafetleri uzun kollu, 112 kışlık kıyafetleri, 112 yazlık kıyafetleri, 112 kıyafetleri polar, 112 şoför kıyafetleri, 112 acil ambulans personel kıyafetleri… tasarım ve özellik bakımından benzerlik gösterebilirler. Bu ve buna benzer ürünler 112 kıyafetleri online satış platformundan bir pazara sahiptirler.

112 kıyafetlerini kim tasarladı, cevap sağlık çalışanlarının bulundukları ortamların etkisine göre olmakla birlikte, hastaların durumları da elbette bunda etkilidir. Daha önce de belirtildiği gibi formaların renkleri özellikle hasta ve çalışan üzerinde psikolojik etkilere sahiptir.

Kıyafet kazalardan koruyan ilk yardım aracıdır

Toplumun genelini etkileyen pandemi, afet gibi olaylar karşısında ilk yardım ekipleri ilk müdahaleleri gerçekleştirmektedirler. Sadece geneli etkileyen olmayıp bireysel kaza gibi olaylar karşısında da ilk müdahale acil yardım ekipleri tarafından olmaktadır. Bu durumda acil yardım ekiplerinin ekipmanları ve kıyafetleri olayların yansımasıyla paralel olmaktadır. O nedenle özellikle 2020 pandemi döneminde de sağlık ekiplerinin uzun süre içinde bulundukları kıyafetler süreçten etkilenmiştir.

Ürünlerimiz tüm çalışanları düşünülerek tasarlanmaktadır. 112 tesettür giyim bunlardan bir tanesidir. 112 kıyafetleri tesettürlü modellerimiz ile yeni modeller eklenmiştir. 112 kıyafetleri tunik modelleri bu yeni modeller arasındadır. 112 kıyafetleri ucuz ve kalite istiyorsanız firmamız ürünlerini incelemenizi ve karşılaştırmanızı tavsiye ederiz. 112 kıyafetleri yeni üretim modellerimizden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayınız. 112 kiyafetleri fiyatlari belirlenirken sağlık çalışanlarının gelir durumları düşünülerek en uygun fiyatlar belirlenmiştir. 


112 acil ambulans personel kiyafetleri genel olarak reflektörlü üretilmektedir.112 acl giyim sektöründe firmamız sizlere en iyi kaliteyi ve hizmeti sunmaktadır.112 acil kıyafetleri satın alırken mesleğinize uygun hızlı hareket edebileceğiniz ürünler tercih etmelisiniz.112 acil kıyafetleri bu yüzden likralı modelleri çokça tercih edilir. 112 ambulans kıyafetleri şoförler içinde yazısız şekilde firmamız tarafından yelekler üretilmektedir.112 ambulans kıyafetleri fiyatları en uygun haliyle sizlere sunulmaktadır. 112 ambulans kiyafetleri şöförler için çok fazla seçenek olmasa da pantolon ve yelek yeterli olmaktadır. 112 att giyim ürünlerinde daha çok seçenekler vardır.  112 att kıyafetleri üretici firması olara çok sayıda ürünümüz çıkmakta ve dizayn edilmektedir.

112 bayan kıyafetleri için seçeneklerimiz mevcuttur.112 doktor kıyafeti olarak bir çok ürünü sayfamızda bulabilirsiniz. 112 doktor kıyafetleri çok fazla doktorun 112 de göre almaması nedeniyle sınırlıdır. Ancak bu doktorlar 112 giyim alanında diğer ürünleri kullanmaktadır.

112 Forma ve Giyim Teknik Bilgiler

112 giyim malzemeleri ve tıbbi iş elbiseleri firmamız İstanbul Bakırköydedir.112 giyim yardımı yönetmeliğinde 112 personellerine kılık kıyafet yönetmeliği adı altına belirli başlı kıyafetleri giyme zorundadırlar.112 iş kıyafetleriniz Türkiye Cumhuriyeti Yeni Sağlık Bakanlığı logolu olarak üretilmeye başlanmıştır. 112 iş kıyafetleri siparişlerinde toplu olarak alım yapabilirsiniz.112 kılık kıyafet yönetmeliği çerçevesindeki tüm kurallara uygun ürünler üretmekteyiz.


112 kışlık kıyafetleri kategorimizde sizleri soğuktan koruyacak ve iş konsantrasyonunuzu artıracak kıyafetlerimiz vardır. 112 kıyafet değişikliği yeni kanunlar ile Sağlık Bakanlığı tarafınca gerçekleştirilmiştir. 112 kıyafet fiyatları firmamız harici farklı firmaların fiyatlarınca indirimli ve ÜCRETSİZ KARGO seçenekleri vardır. 112 kıyafet genelgesi kapsamında yeni logolu giyim zorunluluğu mevcuttur. 112 kıyafet siparişi vermek için hemen Online olarak siparişinizi verebilirsiniz. 112 kıyafeti satan firmalar arasında fiyatlarımıza güveniyoruz ve önce karşılaştır sonra al sloganıyla adımlar atıyoruz. 112 kıyafeti satın al linkinden sizler için en yeni ürünümüzü indirimli olarak sunmaktayız. 112 kıyafetleri en son modelleri satış için raflarda sizleri bekliyor. 112 kıyafetleri 2020 yılında gelişen sektör ve tasarım çeşitliliği artması nedeniyle teknoloji ve trendleri takip ediyor sizler için yeni modeller çıkarıyoruz. 112 kıyafetleri beden ölçüleri xxl ve sm olarak arasındaki tüm 8 farklı boy mevcuttur.

112 Forma Detaylar

112 kıyafetleri erkek ve kadın pantolon ürünleri unisex olarak tüm bel boy bedenleri mevcuttur. 112 kıyafetleri arasında bir çok ürün kadın erkek tüm çalışanlar tarafında giyilebilmektedir. 112 kıyafetleri gittigidiyor platformunda satışlarımız yoktur.  112 kıyafetleri hepsiburada platformunda satışlarımız yoktur. 112 kıyafetleri n11 platformunda satışlarımız yoktur. 112 kıyafetleri online satış platformu olarak sadece ekgmedikal.com mevcuttur. 112 kıyafetleri iba medikal firması ile anlaşma ile bazı ürünlerimizizn üreticisi olarak satışa sunulmaktadır. 112 kıyafetleri en uygun fiyatları sayfamızda bulacağınızdan endişeniz olmasın.  112 kıyafetleri pantolon çeşitleri 4 mevsim, kışlık, comfort ve likralı olarak bir çok modeli mevcuttur. 112 kıyafetleri polar çeşitleri ise lacivert, beyazi ve sarı renk olmak üzere 3 farklı kapşonlu polarlar vardır. 112 kıyafetleri satan firmalar İstanbul Bakırköy şubesi olarak sizlerin toplu siparişlerinize ve perakende siparişlerinize cevap vermekteyiz. 112 kıyafetleri satış mağazamıza gelrek ürünlerinizi deneyerek alma şansına sahipsiniz.


112 Medikal giyim firması olarak tüm ürünlerimizde geri iade ve değişim hizmetimiz mevcuttur. 112 paramedik kıyafetleri en yeni modellerimizi görmediyseniz kategorimize bakabilirsiniz. Sağlık kıyafetleri almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. 112 personel kıyafetleri İçin adres aramanıza gerek kalmadan sayfamızdan tüm ürünleri kapınıza ücretsiz bir şekilde getirebilirsiniz. 112 personeli kıyafet yönetmeliği çerçevesinde reflektörlü pantolon çizgileri ve relektörlü yelekler zorunludur. Aynı anda 112 yazısı reflektörlü olan ürünler de vardır. 112 staj kıyafetleri oalrak da giyilebilir. 112 stajyer kıyafetleri için lise ve üniversitelerden toplu sipariş alımı yapmaktayız. 112 umke kıyafetleri, paramedik kıyafetleri, att formaları ve daha bir çok ürünü sayfamızda bulabilirsiniz.112 yeni kıyafetleri 2019 ve 112 yeni kıyafetleri 2020 yıllarında daha çok talep görmektedir. Çünkü bu kıyafet yönetmeliği kuralları sıkılaştı.

112 Elbiseleri geçmişten günümüze belirli evrimlerden geçmiştir.  Yıllar öncesinde araçların olmaması veya az olması nedeni ile reflektörlü kıyafetler yerine sadece beyaz kıyafetler kullanılmaktaydı.


Yeni 2020 yılına geldiğimizde 112 elbiseleri daha Lacivert renkli ve beyaz veya dama reflektörlü şekilde üretilmektedir. Şoförler için yani 112 ambulans elbiseleri için ise yelekler vardır.

Günümüzde 112 sağlıkçı elbiseleri en iyi ve kaliteli şekilde üretilerek sağlık çalışanları desteklenmektedir. Bizlerde 112 pantolon veya 112 polar olsun en rahat şekilde kullanılacağı tarzda imal ediyoruz.


Tüm alışverişler online hale gelmeye başlanmıştır. Firmamız Bakırköy, etiler, bebek 112 kıyafetleri alanından bir çok ilçeden müşterilerine perakende olarak da hizmet vermektedir. Tasarımlarımız daha çok genç giyim 112 çalışanlarına hitap etmektedir. Genç giyim 112 kıyafetleri daha çok kapşonlu model ve tişörtlerde v yaka model tercih edilmektedir.Günlük kıyafet 112 kıyafetleri olarak da armasız ürünlerimiz giyilebilmektedir. Minik 112 kıyafetleri daha çok araba camlarına asılmak için talep edilmektedir. Motorize 112 kıyafetleri olarak montgomer ürünümüz mevcuttur.


Salopet 112 kıyafetleri satışımız yoktur. Salopet nedir diyecek olanlar için salopet bahçivan tulumunun diğer adıdır.Yazlık 112 kıyafetleri V yaka ve Lacost yaka olmak üzere iki farklı tişört modelimiz vardır.Uçak giyim 112 kıyafetleri bulunmamaktadır. 

Günümüzde en çok sağlık personeli olan illerin başında büyükşehirler gelmektedir. 


Bilindiği üzere 112 iş elbiseleri belirli yönetmelik çerçevesinde üretimine izin verilmektedir. Bu yüzden 112 elbiseleri Sağlık Bakanlığı Logolu ve Yönetmeliğine uygun şekilde olmalıdır. Bununla birlikte att lerin 4 yıllık mezunları olan paramedikler için paramedik kıyafetleri de aynı düzenle ve aynı yönetmeliğe bağlıdır.

112 kıyafetleri online satış mağazası olarak Türkiyenin tüm illerine hizmet vermekteyiz. Att kıyafetleri bildiğiniz tüm mesleklerden zorlu bir meslek olduğu için en ince şekilde düşünülmelidir.


Ambulans kıyafetleri şoförler için firmamız tarafınca yelekler vardır. 112 acil kıyafetleri günümüzde birçok model bulunmakta ve çeşitlendirilmektedir.

Firmamız Ekg Medikal giyim sektöründe kendini geliştirmekte ve sektörde öncü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


Uzman tasarımcılarımız üniforma ve diğer kıyafetleri çalışma koşulları düşünülerek çizmekte ve tasarlamaktadır. Ürettiğimiz yeni 112 kıyafetleri sahada mevsimine göre yaşanacak durumlar düşünülerek gerçekleşmiştir.Elbiseleri son dönemde lacivert pantolon beyaz tişört veya sarı yelek modellerden biraz uzaklaşmıştır. Örneğin dama desenli, tunik, yazılı, tesettürlü, paraşüt gibi kategorilere ayrılmıştır.


İba medikal 112 kıyafetleri sitemizde bulunmaktadır. İba medikal paramedik kıyafetleri de firmamız tarafından satılmaktadır. Paramedik kıyafetleri erkek çalışanlar için de likralı modeller üretmekteyiz.  Paramedik kıyafetleri en çok aranan ve Konya içinde bulunmayan ürünlerdendir.


Paramedik kıyafetleri fiyatları günümüzde serbest piyasa anlayışı ile artırılmakta ve bu düzene firmamız dur demektedir.


112 kıyafetleri tesettürlü modeller için Tunik seçenekleri mevcuttur.Erkek sağlık çalışanları ve stajer fazla olması nedeni ile çokça hızlı tüketilir. Firmalar tarafından 112 kışlık kıyafetleri kış aylarında yükseltilmektedir.


Att kıyafetleri fiyatları firmaların az olması nedeniyle fahiştir. 112 kıyafetleri polar modellerimiz Ekg Medikale ait üretimlerdir. 


Firmamız tarafından 112 kıyafetleri hepsiburada platformunda yüzde fiyatları vererek müşterilerimize yüksek fiyat çıkmaması için satılmamaktadır.Bütün ürünlerimiz 112 kıyafetleri teknik şartnamesi içerisinde yer alan kurallara göre üretilmektedir.112 kıyafetleri tesettürlü modelimiz bayan çalışanları yaz ve kış aylarında rahat ettirecek tarzda tasarlanmıştır.


112 kiyafetleri fiyatlari en ucuz şekilde sizlere 3 gün içinde ulaştırılacaktır.  Tesettür 112 kıyafetleri veya diğer adıyla muhafazakar tasarımlı ürünleri sitemizden satın alabilirsiniz.112 ambulans kıyafetleri fiyatları tekstil sektöründeki dolar bazlı hareketlenmeler sebebi ile 2019 ve 2020 yıllarında artmıştır. 112 att kıyafetleri büyük üniversite ve şehir hastanelerinin artması ile daha da çok ihtiyaç haline gelmiştir.


112 açm kıyafetleri (112 Acil Çağrı Merkezi) de sitemizde bulunmaktadır. Yani 112 Açm yani Acil Çağrı Merkezi demektir.


Doktor kıyafetleri olarak scrups modellerimizde satıştadır. Kıyafet değişikliği 2019 yılında gerçekleştirilmiştir.

Doktor kıyafeti alt ve üst ayrı ayrı takımlar olarak veya tam takım olarak sitemizde mevcuttur. Ancak 112 aracı ile doktorlardan daha çok paramedik personelleri gitmektedir.

Firmamız tüm çalışanları hesaba katarak kıyafetleri beden ölçüleri için tüm bedenleri elinde bulundurmaktadır.

Bazı modellerde özellikle 112 kıyafetleri büyük beden için nadir bulunmayan ürünümüz vardır.

Özellikle bayan kıyafetleri tasarımcılarımız tarafından çok özenerek tasarlanmış ve şık ürünler ortaya çıkmıştır.

112 kıyafetleri satış firmamız tarafından online ve perakende olarak mağazamızda satılmaktadır.

En uygun 112 kıyafeti satın almak için kesinlikle bakmadan geçmeyeceğiniz fiyat listemiz ile siz sağlık çalışanlarının yanındayız.

Tüm illerden sipariş vermek artık çok daha kolay. Sadece bu da değil staj kıyafetleri, paramedik kıyafetleri, doktor scrups ve Desenli Hemşire formaları bir tık yakınınızda.

Online satış mağazası olan firmamızdan belediyeler, okullar, özel, devlet ve şehir hastaneleri toplu veya tekil olarak sipariş verebilir. 112 iş kıyafetleri toplu sipariş için iletişime geçebilirsiniz.

Kıyafet yönetmeliği içerisinde yer alan kanunlar çerçevesinde kıyafetleri üretilerek sizlere ulaştırılmaktadır. 112 acl ambulans personel kiyafetleri artık tekel kişiler elinden çıkmış ve piyasaya yön veren yeni kuruluşlar tarafından idame edilmektedir.

112 kıyafetleri yeni Sağlık bakanlığı logosu ile üretilmektedir. 112 yeni kıyafetleri 2019 yılındaki yönetmelik ile eski logo kaldırılarak yeni logo ekletilmiştir.

yazlık kıyafetler terleme yapmaz sizleri rahat hissettirecek şekilde özel kumaşlardan imal edilmektedir.112 kıyafetleri n11 platfromunda satışımız yoktur, neden diyecek olursanız pazar yüzde ödemesi ile fiyat artışına gitmemek için tek satış alanımız ekgmedikal.com dur.

Kıyafetler bakanlık tarafından 112 kıyafet genelgesi içinde belirlenen özellikler ile tasarımcımız tarafından geliştirilmektedir. 112 kıyafetleri çizgi ve desenleri bu yönetmeliğe göre oluşmaktadır.

112 kışlık kıyafetleri kış aylarında soğuk ve yağmur şartları düşünülerek sizlere sunulmaktadır. Sık kullanılan kıyafet 112 kıyafetleri artık almak çok daha kolay. 112 kıyafetleri her ilde karşılaştıracağınız en ucuz fiyatlardan daha uygun fiyata satılmaktadır. Motorize 112 kıyafetleri de firmamız sayfasında mevcuttur.


112 kıyafetleri gittigidiyor firmamıza ait hesabı mevcut değildir. 112 kıyafetleri iba medikal ürünlerimiz için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hastane iş kıyafetleri denilince akla ilk gelen firmalar arasında yerini alan Ekg Medikal sektörde kalıcı olmak için tüm çalışmalarını müşteri odaklı gerçekleştirmektedir.

Pantolon çeşitleri kışlık, yazlık, paraşüt, comfort, likralı olmak üzere bir çok çeşidi mevcuttur.


Sıkça Sorulan Sorular

⛔112 kıyafetleri nerede satılır?

İnternet platformları ve medikal malzeme satan firmalar da bulabilirsiniz.

❤️Yeni 112 kıyafetleri değişecek mi, değişiyor mu?

2019 ve 2020 yıllarında yeni Sağlık Bakanlığı Logosu ile kıyafetlerde değişikliğe gidilmiştir.

✔️112 kıyafetlerini kim tasarladı?

112 kıyafetleri üretici firmalar tarafından Sağlık Bakanlığı 112 Kıyafet Yönetmeliği gereğince tasarlanmıştır.


Tavsiye Kategori:Hemşire Forması

Tavsiye Kategori:Tesettür Hemşire Forması

Tavsiye Kategori:Alpaka Hemşire Forması

112 kıyafetleri, 112 acil kıyafetleri,  112 giyim, 112 üniformaları, 112 sağlık personeli kıyafetleri, 112 Stajyer Kıyafetleri, Paramedik stajyer kıyafetleri, Att stajyer Kıyafetleri