Beyaz Önlük Hakim Yaka Vizit

1 Değerlendirme - Puan 5 0 Yorum
Stok
Stok Kodu : 700 Marka : Ekg

Beyaz Önlük Hakim Yaka Vizit modeli, kadın, öğrenci, öğretmen, doktor ve eczacı tüm gruplara hitap eder. Hakim yaka visit önlük çeşitleri ve fiyatları 112giyim.com da.


Tüm siparişleriniz Maximum 36 Saat içinde KargodaBu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Beyaz Önlük Hakim Yaka Vizit eczacılar, doktorlar, diş hekimleri ve laboratuvar çalışanları için tasarlanmıştır. Aynı zaman diş teknisyeni ve öğretmenlerin de kullanabildikleri önlükdür. Üniforma çeşitleri ve fiyatları sayfamızda mevcuttur. Önlük yakası hakim yaka modeline sahiptir. Ürün dar kesim yapısıyla vücudunuza oturacak slim fit yapıdadır. Yan ve göğüs kısımları olmak üzere 3 adet cep mevcuttur. Düğmeli model değil çıt çıtlıdır. Kolaylıkla giyipi çıkarma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hakim Yaka Vizit Önlüğü tüm bedenlere uygun çeşitleri vardır.

Doktor önlükleri, laboratuvar önlükleri, öğretmen önlükleri, eczacı önlükleri olarakta bilinmektedir. Birinci kalite kumaş kullanılarak üretilmektedir. Kadın Hakim Yaka Vizit önlüğü en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Kategori: Doktor Önlükleri

Tavsiye Ürünler: Beyaz Önlük Hakim Yaka, Beyaz Önlük Klasik Yaka


Beyaz önlük - Laboratuvar önlüğü - beyaz önlük fiyatları - beyaz önlük bayan - beyaz önlük erkek - öğretmen önlüğü beyaz - beyaz doktor önlüğü - beyaz öğretmen önlüğü


Tavsiye Kategori:Hemşire Forması
Tavsiye Kategori:Tesettür Hemşire Forması

Diğer Özellikleri

Beden Ölçüleri

XX Small (XXS), X Small (XS), Small (S), Medium (M), Large (L), X Large (XL), XX Large (XXL), 3X Large (3XL),

Henüz Yorum Yapılmamış.


0 Yorum Mevcut