Beyaz Önlük Klasik Yaka Vizit

1 Değerlendirme - Puan 5 0 Yorum
Stok
Stok Kodu : 710 Marka : Ekg

Beyaz önlük klasik yaka modeliyle satışta.KARGO BEDAVA seçenekleri ile. Öğretmen, doktor, eczacı, laborant, öğrenci önlük çeşitleri ve fiyatları için tıklayınız.


Tüm siparişleriniz Maximum 36 Saat içinde KargodaBu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Beyaz Önlük Klasik Yaka Visit ürünü doktorlar, öğretmenler, eczacılar, diş hekimleri ve laboratuvar çalışanları için tasarlanmıştır. Aynı zamanda diş teknisyeni ve öğrencilerinde kullanabildikleri önlükdür. Beyaz önlük çeşitleri ve fiyatları sayfamızda mevcuttur. Önlük yakası klasik yaka modeline sahiptir. Ürün dar kesim yapısıyla vücudunuza oturacak slim fit yapıdadır.

Yan ve göğüs kısımları olmak üzere 3 adet cep mevcuttur.

 Düğmeli model değil çıt çıtlıdır. Kolaylıkla giyip çıkarma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Beyaz Klasik Yaka Önlüğü tüm bedenlere uygun çeşitleri vardır.

Doktor önlükleri, laboratuvar önlükleri, öğretmen önlükleri, eczacı önlükleri olarakta bilinmektedir. Birinci kalite kumaş kullanılarak üretilmektedir. Kadın Klasik Yaka beyaz önlüğü en çok tercih edilen ürünlerdendir.


Belirli tutarda alışverişe KARGO BEDAVA seçenekleri ile karlı bir alışverişin keyfini yaşayın. 

 

Benzer Kategoriler: Doktor ÖnlükleriKadın Doktor ÖnlükleriErkek Doktor Önlükleri

Tavsiye Ürünler: Beyaz Önlük Hakim Yaka

Beyaz Önlük, Beyaz Önlük Klasik Yaka - Beyaz Önlük öğretmen - Beyaz önlük öğrenci - Beyaz önlük öğretmen bayan - Beyaz önlük fiyatları kadınTavsiye Kategori:Hemşire Forması
Tavsiye Kategori:Tesettür Hemşire Forması

Diğer Özellikleri

Beden Ölçüleri

XX Small (XXS), X Small (XS), Small (S), Medium (M), Large (L), X Large (XL), XX Large (XXL), 3X Large (3XL),

Henüz Yorum Yapılmamış.


0 Yorum Mevcut