Hemşire Forması Modelleri ve Fiyatları

 • Kırmızı Alpaka Nöbet Takımı Zarf Yaka

  325 ₺
  Kırmızı Alpaka Nöbet Takımı Zarf Yaka adlı ürünümüzü 112Giyim.com adresinden sipariş verebilirsiniz. Hemen uygun fiyatlara alpaka hemşire formanıza kavuşun.
 • Mor Alpaka Nöbet Takımı Zarf Yaka

  325 ₺
  Mor Alpaka Nöbet Takımı Zarf Yaka adlı ürünümüzü 112Giyim.com adresinden sipariş verebilirsiniz. Hemen uygun fiyatlara alpaka hemşire formanıza kavuşun.
 • Mürdüm Alpaka Nöbet Takımı Zarf Yaka

  325 ₺
  Mürdüm Alpaka Nöbet Takımı Zarf Yaka adlı ürünümüzü 112Giyim.com adresinden sipariş verebilirsiniz. Hemen uygun fiyatlara alpaka hemşire formanıza kavuşun.
 • Saks Mavisi Alpaka Nöbet Takımı Zarf Yaka

  325 ₺
  Saks Mavisi Alpaka Nöbet Takımı Zarf Yaka Hemen uygun fiyatlara alpaka hemşire formanıza kavuşun.
 • A PHP Error was encountered

  Severity: Warning

  Message: A non-numeric value encountered

  Filename: helpers/tools_helper.php

  Line Number: 888

  Backtrace:

  File: /var/www/vhosts/112giyim.com/httpdocs/application/helpers/tools_helper.php
  Line: 888
  Function: _error_handler

  File: /var/www/vhosts/112giyim.com/httpdocs/application/views/category_v/content.php
  Line: 79
  Function: product_puan_rate

  File: /var/www/vhosts/112giyim.com/httpdocs/application/views/category_v.php
  Line: 10
  Function: view

  File: /var/www/vhosts/112giyim.com/httpdocs/application/controllers/Home.php
  Line: 341
  Function: view

  File: /var/www/vhosts/112giyim.com/httpdocs/index.php
  Line: 315
  Function: require_once

  45.276px" title="3 oy verildi Oy:

  A PHP Error was encountered

  Severity: Warning

  Message: A non-numeric value encountered

  Filename: helpers/tools_helper.php

  Line Number: 888

  Backtrace:

  File: /var/www/vhosts/112giyim.com/httpdocs/application/helpers/tools_helper.php
  Line: 888
  Function: _error_handler

  File: /var/www/vhosts/112giyim.com/httpdocs/application/views/category_v/content.php
  Line: 79
  Function: product_puan_rate

  File: /var/www/vhosts/112giyim.com/httpdocs/application/views/category_v.php
  Line: 10
  Function: view

  File: /var/www/vhosts/112giyim.com/httpdocs/application/controllers/Home.php
  Line: 341
  Function: view

  File: /var/www/vhosts/112giyim.com/httpdocs/index.php
  Line: 315
  Function: require_once

  3.3">

  Turkuaz Yeşili Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX)

  275 ₺
  Turkuaz Yeşili Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX) şık modeliyle şimdi 112 giyim.com da. Hemen siparişini ver kapına gelsin.
 • Petrol Yeşili Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX)

  275 ₺
  Petrol Yeşili Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX) şık modeliyle şimdi 112 giyim.com da. Hemen siparişini ver kapına gelsin.
 • Petrol Mavisi Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş

  275 ₺
  Petrol Mavisi Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX) şık modeliyle şimdi 112 giyim.com da. Hemen siparişini ver kapına gelsin.
 • Nar ÇiçeğiYarasa Kol Takım Terikoton Kumaş

  275 ₺
  Nar Çiçeği Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX) şık modeliyle şimdi 112 giyim.com da. Hemen siparişini ver kapına gelsin.
 • Lacivert Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş

  275 ₺
  Lacivert Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX) şık modeliyle şimdi 112 giyim.com da. Hemen siparişini ver kapına gelsin.
 • Kırmızı Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX)

  275 ₺
  Kırmızı Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX) şık modeliyle şimdi 112 giyim.com da. Hemen siparişini ver kapına gelsin.
 • Füme Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX)

  275 ₺
  Füme Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX) şık modeliyle şimdi 112 giyim.com da. Hemen siparişini ver kapına gelsin.
 • Fuşya Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş(UNİSEX)

  275 ₺
  Fuşya Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX) şık modeliyle şimdi 112 giyim.com da. Hemen siparişini ver kapına gelsin.
 • Yeşil Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş(Fosforlu)

  275 ₺
  Yeşil Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş(Fosforlu) (UNİSEX) şık modeliyle şimdi 112 giyim.com da. Hemen siparişini ver kapına gelsin.
 • Gri ve Açık Gri Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş

  275 ₺
  Gri ve Açık Gri Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX) şık modeliyle şimdi 112 giyim.com da. Hemen siparişini ver kapına gelsin.
 • Bordo Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş

  275 ₺
  Bordo Yarasa Kol Takım Terikoton Kumaş (UNİSEX) şık modeliyle şimdi 112 giyim.com da. Hemen siparişini ver kapına gelsin.
 • Hemşire Forması

  Hemşire forması mesleği hemşirelik olan tüm kişiler için gerekli olan bir önlüktür. Bizler de uzun yılların bize vermiş olduğu tecrübe ile sizlere en kaliteli biçimde hemşire forması üretim ve satışı hizmeti sunuyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne tek amacımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve %100 kalite ile sizlere en iyi medikal ürünlerimizi sunmaktır. Eğer sizin de bir hemşire formasına ihtiyacınız varsa firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. İnternet sitemizden, firmamızdaki katalogdan istediğiniz modeli beğenerek kendinize en çok yakışacak önlük tasarımını sipariş verebilirsiniz.

  Hemşire Formasının Önemi

  Hastanelerde çalışan, hastaların iyileşmesi için büyük çaba sarf eden hemşirelerimiz için bu formaların büyük önemi vardır. Resmi açıdan hemşirelerin forma giymesi zorunludur. Haftanın 7 gün 24 saatini neredeyse hastanede geçiren hemşireler de bu kurala uymak zorunda olduğu için değişmeli olarak formaya ihtiyaç duyarlar. Bizler de hemşire forması standartlarında en iyi şekilde hemşire forması tasarımı yaparak siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

  Prosedür gereği tek renk ya da tek model hemşire forması yoktur. Sağlık Bakanlığı forma seçimini hemşireye bırakmıştır. Gerekli standartlara uyması forma tercihi açısından yeterlidir. Bu yüzden siz de karakterinizi yansıtacak sizi siz gibi hissettirecek hemşire forması modellerini inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Özellikle gece nöbetine kaldıysanız kendinizi daha iyi hissetmeniz açısından renkli ve desenli hemşire forması modellerini tercih edebilirsiniz. Beyaz kumaş üzerine işlenen rengarenk animasyonlar ve resimler takım eşliğinde sizi daha canlı gösterecek ve siz de giyiminize bağlı olarak kendinizidaha dinç hissedeceksiniz.

  Hemşire Forması Modelleri

  Pek çok çeşitte hemşire forması modeli vardır. V yaka yarasa kol forma, V yaka dar kesim kol forma, tesettür hemşire forması, hâkim yaka forma, bol kesim ve dar kesim ile likralı kumaştan üretilmiş hemşire forması modelleri hemşirelerin en çok tercih ettiği forma modelleridir. Bizler de üretim yaparken ağırlığı bu modellere vererek sizlerin tarzınıza yönelik hizmet sunuyoruz. Çünkü sizin tarzınız firmamız için büyük önem arz ediyor ve gelişen moda sektörüne de sizin sayenizde ayak uyduruyoruz.

  V yaka yarasa kol forma yakası v şeklinde aşağı doğru hafif dekolte ve kolları bol kesim olan forma türüdür. Genç hemşireler daha çok bu tasarımları tercih ediyor. V yaka dar kesim forma vücudu saran kolları ile beraber tüm bölümün dar olduğu forma türüdür. Tesettür hemşire forması uzun kollu ve ense ile gerdanı kapatacak şekilde tasarlanan formalardır. Hâkim yaka forma da tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilir.

  Hemşire Forması Modellerine Karar Verirken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

  Hemşire forması satın almak isteyen kişiler genelde nasıl bir forma almaları konusunda kararsız kalıyor. Hemşire önlüğü alırken formanın deseninden ziyade başka kriterlerine de dikkat etmek gerekir. Yani nasılsa alt tarafı forma gözüyle bakmamak gerekir. Gün boyu yoğun bir tempo ile çalışırken giydiğiniz formanın içinde kendinizi kuş gibi hafif hissetmeniz gerekir. Kollarınız ve bacaklarınız bu tempoda yorulmalıdır ve rahat hareket edebilmeniz gerekir. Kolları gergin olan bir forma düşünürsek gün boyu kollarınızı hareket ettirmek sizin için büyük bir problem olacaktır.

  Kumaşın esnek olması rahat hareket etmenizi kolay hale getirecektir. Bununla birlikte forma vücudunuza yapışmamalıdır. Aksi halde sürekli koştururken çok çabuk terlersiniz. O formayı üstünüze giydiğiniz zaman varlığını yokluğunu hissetmemeniz gerek. Tabi modele gelecek olursak giydiğiniz formanın sizi yansıtıyor olması gerekir. Renkli bir kişiliğiniz varsa çok koyu renkli formalar sizi boğacaktır. Bununla birlikte durgun bir kişiliğiniz varsa çok gösterişli önlükler de tarzınıza uymayacaktır. Ten renginiz ve saç renginiz de ya da takacağınız bone tasarımı da hemşire forması seçiminde etkili olacaktır. Hala bu konuda kesin bir yargıya varamadıysanız firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firmamızda çalışan uzman çalışanlar sizlere detaylı bilgiler sunarak daha rahat karar vermenizi sağlayacaktır.

  Hemşire Forması Avantajları

  Hemşire forması giymek sizin için pek çok avantajı da beraberinde getirecektir. Özellikle tercih edeceğiniz modelin bu konuda büyük önemi vardır. Hemşire forması model olarak farklı biçimde incelenirken ufak tefek detayları da büyük önem taşıyor. Örnek vermek gerekirse hemşire formaları cepli ve cepsiz olarak farklı kategorilerde inceleniyor. Cepli modellerde hem formanın tişörtünde hem de pantolonunda cepler yer alıyor. Bu cepler bazen sizin için kurtarıcı olacaktır çünkü küçük çaplı pek çok eşyayı yanınızda taşımayı sağlarlar.

  Cepsiz modeller çok sık tercih edilmez fakat bizler yine de üretimini yapıyoruz. Daha çok ameliyathane alanında görev yapan hemşireler cepsiz forma modellerini tercih ediyor. Tasarımı ne olursa olsun hemşire önlüğü giymenin sizin açınızdan pek çok avantajı vardır. Size ayrı bir resmiyet vererek her an meslek aşkı ile işinizi yapmanızı sağlar. Hastanede saygı gören ve tanınan kişi olursunuz. Bizler de sizin insana hayatı için ne kadar değerli olduğunuzu bildiğimiz için elimizden geldiğince kaliteli ve farklı zevklere hitap edecek şekilde hemşire önlüğü üretimi yapıyoruz.

  Hemşire Önlüğü Renk Seçenekleri

  Neredeyse her renkte hemşire önlüğü üretimi yapıyoruz. Yaptığımız araştırmalara göre her renk tonunda hemşire önlüğü bulunuyor. Açık mavi, koyu mavi, yeşil ve tonları, beyaz, siyah kahverengi, pembe, kırmızı ve desenli alaca renkli hemşire önlükleri en çok üretimini yaptığımız renk tonlarıdır. Hemşire forması takımı dahilinde bir adet üst, bir adet alt pantolon ve bir adet bone bulunuyor. Fakat bazı takımlarımız alt ve üst olarak ikili şekilde satışa sunuluyor. Genelde tüm takım aynı renkte olsa da siparişe göre farklı renk tonlarında aynı model takım da üretebiliyoruz.

  Siz tarzınıza önem verdikten sonra bizler sizin için gereken titizliği gösteriyoruz. Tercihinize uygun olacak şekilde renk seçenekleri ve forma tasarımları şeklinde her zaman müşterilerimize memnuniyet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  Aslında firmamızı tercih etmeniz için pek çok sebep var. Eğer önceliğiniz kalite ise ve satın alacağınız formayı uzun yıllar boyu kullanmak istiyorsanız kesinlikle firmamızı tercih etmeniz gerekiyor. Hemşirelik hayatınız boyunca formaya sürekli para vermek istemiyorsanız sizin için her zaman kaliteli forma tasarımı yapan firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Geçmişten bugüne hizmet sunduğumuz tüm müşterilerimizi memnun etmek adına elimizden geleni yaptık ve hiçbir şekilde şikâyet almadık. Hakkımızda gereken bilgileri öğrenmek için firmamızın web sitesinde yer alan yorumları inceleyebilir ve bize güvenebilirsiniz.

  Hemşire Forması Fiyatları

  Hemşire önlüğü satın almak isteyen kişilerin aklına takılan ilk soru fiyatları oluyor. Fakat firmamızdan hizmet almayı düşünüyorsanız fiyat bilgisini en son düşünebilirsiniz. Çünkü firmamızda bütçenize uygun pek çok forma modeli bulunuyor. Bizden satın alacağınız hemşire formasının fiyatı ürünün kalitesine göre, boyutuna, cepli olup olmamasına, renk seçeneğine, takımdaki ürün seçeneklerine ve modeline bağlı olarak farklılık gösterir. Bu nedenle öncelikle firmamız ile irtibat kurarak tarzınıza yönelik bir forma beğenmek sizin için daha doğru olacaktır. Firmamızdan forma satın almak istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilir, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere en iyi ürünleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.