Scrups Cerrahi Yaka Forma (Yarasa Kol)

1 Değerlendirme - Puan 5 0 Yorum
Stok
Stok Kodu : 500201 Marka : Ekg Medikal

Scrups Cerrahi Yaka Forma (Yarasa Kol) adlı ürünümüzü 112Giyim.com adresinden sipariş verebilirsiniz.
Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Cerrahi Yaka Forma Özellikleri:

Cerrahi Yaka Yarasa Kol Takım ürünü hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey burada.

Cerrahi Yaka Forma Yarasa Kol ürünümüzü tanıyalım. Cerrahi terikoton takımlar, sağlık personellerimiz için üretilen tekstil ürünleridir. Scrubs olarak da bilinir. Cerrahi alan için üretilmiş ürünlerimiz: Doktor, Hemşire, Hasta Bakıcı, Laborant, Diş Hekimi ve Tıp Öğrencileri başta olmak üzere daha birçok personel tarafından kullanılabilir. Esnek kumaş özelliğine sahip ürünlerimiz çok kullanışlı olmakla beraber çok rahat ürünlerdir. Desenli üst olarak üretilen takımlarımız da mevcuttur. Aynı zamanda tesettüre uygun cerrahi takımlar, jean takımlar, tek alt takımlar, nöbet takımları, hemşire polarları, comfort serisi takımlarımız da mevcuttur. Tarzına ve şıklığına önem veren aynı zamanda rahat olmak isteyen her müşterimiz için uygun ürün sitemizde mevcuttur.

Sağlığımızı korumak adına 7/24 hizmet veren siz sağlık çalışanlarımız için ürettiğimiz en rahat ürünleri bu adreste kolaylıkla bulabilirsiniz. İnternetten güvenli ödeme yoluyla sipariş verebilirsiniz. Şimdi gelin birde kumaş özelliklerine bakalım.

Cerrahi Yaka Forma Yarasa Kol Teknik Bilgiler:

Terikoton kumaş,, polyester, pamuk karışımı bir kumaştır. Terikoton kumaşlar; %50 Pamuk, 50 Polyester ve % %63 Pamuk, % %37 Polyester ipliğinde imal edilmek üzere iki türdür. Medikal alanda genellikle % %63 Pamuk, % %37 Polyester kumaş kullanılmaktadır. Genellikle kullanım alanı medikal hastane olan ve bütün personel üniformalarında sıklıkla kullanılmakta olan bir tür kumaş çeşididir. İnce olmasına rağmen dayanıklıdır ve kolay deforme olmaz.

Etiket üzerinde yazan yıkama şartlarına göre yıkandığında uzun süre kullanılabilir. 7/24 saat web sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz.


Sitemizde farklı renk seçeneklerinde terikoton kumaştan üretilen takımlar mevcuttur, tarzınızı yansıtacak en uygun takımı kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Likralı terikoton kumaş modellerimiz de mevcuttur. Terikoton forma tercih edilmesindeki bir diğer etmende ferahlık hissi uyandırmasıdır. Yaz mevsimlerinde sıcağı hissettirmeyen terikoton tesettür forma ise tesettürlü çalışanlara uygundur. Desenli terikoton kumaş üretmiş olduğumuz takımlara desenli üst sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bunların yanında hamile hemşire forması terikoton olarak da üretilmektedir. Terikoton hemşire forması bir çok renk seçeneği ile sitemizde sizlere online olarak sunulmaktadır. Terikoton alpaka farkı kullanımı ve esnekliği ile alakalı bir durumdur.  Örneğin terikoton hamile forması esnek yapısı ile hamile çalışanları sıkmaz yapıya sahiptir. Terikoton cerrahi takım doktor hemşire ebe olarak en çok tercih edilen meslek gruplarıdır.


Cerrahi yaka hemşire forması modelleri bir çok renk seçeneği ile tarzınıza uyacak hemşire formaları EkgMedikal.com da. Cerrahi yaka forma hemşire, doktor, acil servis ve kadın doğum personeline özel nöbet kıyafeti veya günlük iş kıyafeti olarak kullanılabilecek tarzda imal edilmiştir. 
Yarasa kol ve kesim modeli ile üzerinize tam oturan yapıya sahiptir. 
En şık tasarımlarla buluşarak güzelliğinize güzellik katın.
Kullanılan polyester kumaşı ile terletme oranı düşük olan ürünümüz yaz kış kullanılabilir.
-Çabuk kuruma özelliğine sahiptir.
-Ürün iade ve değişimi yapılabilmektedir.
En uygun fiyatlar ile sizleri buluşturuyoruz.


Tavsiye Kategori:Hemşire Forması
Tavsiye Kategori:Tesettür Hemşire Forması

Diğer Özellikleri

Beden Ölçüleri

XX Small (XXS), X Small (XS), Small (S), Medium (M), Large (L), X Large (XL), XX Large (XXL), 3X Large (3XL),

Henüz Yorum Yapılmamış.


0 Yorum Mevcut

  Benzer Ürünler


 • Sale!
  Yeni 112 İnce Yazlık Eşofman Pantolon | 112 Kıyafetleri

  Yeni İnce Yazlık 112 Eşofman Pantolon(Terikoton Kumaş)

  84.90 ₺
  Yeni 112 İnce Yazlık Eşofman Pantolonşimdi yeni modeli ve Ücretsiz Kargo seçenekleri ile ekgmedikal.com da. Şimdi satıl al kapına gelsin.
 • Sale!
  Yeşil Nurse Hafif Taban Ortopedik Sabo Terlik

  Yeşil Nurse Hafif Taban Ortopedik Sabo Terlik

  139.90 ₺
  Yeşil Nurse Hafif Taban Ortopedik Sabo Terlik şimdi yeni modeli ve Ücretsiz Kargo seçenekleri ile ekgmedikal.com da. Şimdi satıl al kapına gelsin.
 • Sale!
  Beyaz Önlük Klasik Yaka Vizit | Doktor Önlükleri | 112giyim.com

  Beyaz Önlük Klasik Yaka Vizit

  69.90 ₺
  Beyaz önlük klasik yaka modeliyle satışta.KARGO BEDAVA seçenekleri ile. Öğretmen, doktor, eczacı, laborant, öğrenci önlük çeşitleri ve fiyatları için tıklayınız.
 • Sale!
  ATT T-shirt Lacivert Kısa | 112 Kıyafetleri | 112giyim.com

  ATT T-shirt Lacivert Kısa

  64.90 ₺
  Att Tişörtü yoğun ve hareketli çalışan 112 personelleri için yeni ürünümüzdür. Att T-shirt çeşitleri ve fiyatları KARGO BEDAVA seçenekleri ile 112giyim.com'da.