", "sku": "0446310786", "mpn": "925872", "brand": { "@type": "Thing", "name": "112 Giyim Hastane Üniformaları" }, "review": { "@type": "Review", "reviewRating": { "@type": "Rating", "ratingValue": "5", "bestRating": "5" }, "author": { "@type": "Person", "name": "112 Giyim Hastane Üniformaları" } }, "aggregateRating": { "@type": "AggregateRating", "ratingValue": "5", "reviewCount": "1" }, "offers": { "@type": "Offer", "url": "https://www.112giyim.com/ust-beyaz-alt-lacivert-cerrahi-likrali-takim-scrubs/", "priceCurrency": "USD", "price": "0", "priceValidUntil": "2023-11-05", "itemCondition": "https://schema.org/UsedCondition", "availability": "https://schema.org/InStock", "seller": { "@type": "Organization", "name": "112 Giyim Hastane Üniformaları" } } }

Lacivert Beyaz Cerrahi Likralı Takım Scrubs

1 Değerlendirme - Puan 5 0 Yorum
Stok
Stok Kodu : CGJLSTV6 Marka : Ekg Medikal

Lacivert Beyaz Cerrahi Likralı Takım Scrubs şimdi uygun fiyatları ve Ücretsiz Kargo seçenekleri ile satışta. Şimdi siparişini ver ürün kapına gelsin. Bu fırsat kaçmaz!Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Lacivert Beyaz Cerrahi Likralı Terikoton Takım

Lacivert Beyaz Terikoton Takımlar ve Cerrahi tekstil ürünleri hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey burada.

İlk olarak Cerrahi Terikoton Takım Nedir bundan bahsedelim ve ürünümüzü tanıyalım. Cerrahi terikoton takımlar, sağlık personellerimiz için üretilen tekstil ürünleridir. Scrubs olarak da bilinir. Cerrahi alan için üretilmiş ürünlerimiz: Doktor, Hemşire, Hasta Bakıcı, Laborant, Diş Hekimi ve Tıp Öğrencileri başta olmak üzere daha birçok personel tarafından kullanılabilir. Esnek kumaş özelliğine sahip ürünlerimiz çok kullanışlı olmakla beraber çok rahat ürünlerdir.Desenli üst olarak üretilen takımlarımız da mevcuttur. Aynı zamanda tesettüre uygun cerrahi takımlar, jean takımlar, tek alt takımlar, nöbet takımları, hemşire polarları, comfort serisi takımlarımız da mevcuttur. Tarzına ve şıklığına önem veren aynı zamanda rahat olmak isteyen her müşterimiz için uygun ürün sitemizde mevcuttur.

Sağlığımızı korumak adına 7/24 hizmet veren siz sağlık çalışanlarımız için ürettiğimiz en rahat ürünleri bu adreste kolaylıkla bulabilirsiniz. İnternetten güvenli ödeme yoluyla sipariş verebilirsiniz. Şimdi gelin birde kumaş özelliklerine bakalım.

Lacivert Beyaz Likralı Terikoton Özellikleri:

Terikoton kumaş,, polyester, pamuk karışımı bir kumaştır. Terikoton kumaşlar; %50 Pamuk, 50 Polyester ve % %63 Pamuk, % %37 Polyester ipliğinde imal edilmek üzere iki türdür. Medikal alanda genellikle % %63 Pamuk, % %37 Polyester kumaş kullanılmaktadır.Genellikle kullanım alanı medikal hastahane olan ve bütün personel üniformalarında sıklıkla kullanılmakta olan bir tür kumaş çeşididir. İnce olmasına rağmen dayanıklıdır ve kolay deforme olmaz.

Etiket üzerinde yazan yıkama şartlarına göre yıkandığında uzun süre kullanılabilir. 7/24 saat web sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilir, sipariş verebilsiniz.


Sitemizde farklı renk seçeneklerinde terikoton kumaştan üretilen takımlar mevcuttur, tarzınızı yansıtacak en uygun takımı kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Likralı terikoton kumaş modellerimiz de mevcuttur. Terikoton forma tercih edilmesindeki bir diğer etmende ferahlık hissi uyandırmasıdır. Yaz mevsimlerinde sıcağı hissettirmeyen terikoton tesettür forma ise tesettürlü çalışanlara uygundur. Desenli terikoton kumaş üretmiş olduğumuz takımlara desenli üst sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bunların yanında hamile hemşire forması terikoton olarak da üretilmektedir. Terikoton hemşire forması bir çok renk seçeneği ile sitemizde sizlere online olarak sunulmaktadır. Terikoton alpaka farkı kullanımı ve esnekliği ile alakalı bir durumdur.  Örneğin terikoton hamile forması esnek yapısı ile hamile çalışanları sıkmaz yapıya sahiptir. Terikoton cerrahi takım doktor hemşire ebe olarak en çok tercih edilen meslek gruplarıdır.

Terikoton takımlar - Terikoton Formalar - Terikoton forma - Terikoton Cerrahi Forma - Cerrahi Terikoton Hemşire Forması -

Tavsiye Kategori: Desenli Hemşire Forması
Tavsiye Kategori: 112 Kıyafetleri
Tavsiye Kategori: Hemşire Formaları
Tavsiye Kategori: Terikoton Takımlar


Tavsiye Kategori:Hemşire Forması
Tavsiye Kategori:Tesettür Hemşire Forması

Henüz Yorum Yapılmamış.


0 Yorum Mevcut