Hemşire Polarları

    Henüz bu kategoride bir ürün bulunmuyor.

HEMŞİRE POLARLARI

Hemşire polarları kalite ve tercih açısından sağlam nitelikte olan formalardır. Özel bir kumaş yapısına sahip olup bedeni soğuğa karşı koruyucudur. Çeşitli renklerde karşımıza çıkmaktadır. Genellikle uzun kollu olup yakayı da kapsayacak şekilde önden fermuarlı şekle sahiptir. Cep bulunmaktadır. Uygun fiyata satışları mevcuttur.

Neden polar tercih edilmelidir?

Soğuğu önleyici bir yapısı olan polar özellikle kış aylarında personellerin sıkça tercih ettikleri kıyafetler arasında yer alır. Yumuşak bir dokusu olan bedeni kesinlikle rahatsız etmeyen bilakis rahat tutan bir kumaş türüdür.

Polar kumaşın özellikleri nelerdir?

Polar kumaş daha öncede belirttiğimiz gibi kış ve sonbahar aylarında daha çok kullanılmaktadır. Sık dokusu buna sebep olmaktadır. Geçirgen olmayan bir karakteri vardır. Bunda kumaşın polyester kökenli olması etkilidir diyebiliriz. Hammaddesi petrol ve onun işlenmesi elde edilen polar yumuşak bir görünüme ulaşır. Ütü gerektirmez ve leke tutmaz. Çamaşır makinesinde uygun sıcaklıkta kıyafet zarar görmeden yıkanabilir. Dayanıklı bir yapısı vardır ve dış etkilerden kolayca etkilenmez. Hemen yırtılma yapmaz ve deforme olmaz. Sıcak tuttuğu için birçok işyerlerinde polarlı kıyafetler tercih edilmektedir.

Polar kumaş fiyatları nedir?

Polar kumaş fiyatları online ortamlarda satışları uygun olmakta ve her çeşit renkte bulunabilmektedir. Hemşire polarlarında da bu kendisini göstererek tekrar edecek olursak, saks mavisi polar, füme polar, kırmızı polar, lacivert polar, fuşya polar dışında; beyaz polar, siyah polar, sarı polar, pembe polar, kahverengi polar, mor polar, mavi polar, lila polar, turkuaz polar, yeşil polar, turuncu polar, bordo polar, gri polar, krem polar, bej polar gibi renklerine bakılmaksızın fiyatları aynıdır. Birçok renkte polardan üretilmiş tekstil ürünlerine rastlayabilirsiniz.

Polar kumaş türleri nelerdir?

Polar kumaş türleri kadife polar kumaş, tüylü polar kumaş, pijamalık polar kumaş , kalın polar kumaş gibi polar kumaşlar şu türlere sahiptir. Strechy polar esneyebilen bir kumaştır. Antipilling polar yumuşaktır. Mikro polar dayanıklı ve kalitelidir. Lycralı polar rahatlık bakımından tercih edilebilir. Polar fleeece ucuz ve sert bir yüzeye sahiptir.

Diğer kumaşlardan üretilen hemşire formaları yanında  polar piyasasında da hemşire polarları yerini almıştır.