112 T-Shirtleri

    Henüz bu kategoride bir ürün bulunmuyor.

112 TİŞÖRTLERİ

112 tişörtleri nedir?

112 tişörtleri üst kısma giyilen bir forma çeşididir. Kıyafet yönetmeliğine uygundur. Uzun kollu ve kısa kollu olabilmektedir. Kaliteli malzemelerden yapılmaktadır.

Her müşterinin boyutu farklı olduğundan tişörtlerinde tasarımı farklı olacaktır. Bu kıyafetler mevsimsel bir zorunluluktur. Yaz aylarında rahatça ve kolaylıkla giyilebilirler. Takma kollu olanları vardır. Kumaşlar genel olarak pamuk karışımıdır.

112 tişört çeşitleri

112 tişört beyaz olabilmekle birlikte 112 lacivert tişört lacivert beyaz şeklinde ve 112 sarı tişört, diğerleri olabilmektedir. 112 att tişört beyaz kırmızı şeklinde karşımıza çıkar. 112 paramedik tişört polo yaka olabilmektedir. Tişört biraz daha uzun olursa 112 tunik tişört adımı alır. Bunlardan başka 112 band tişört ve 112 comfort tişörtleri vardır. 112 tişört erkek ve 112 tişört bayan birbirinden farklılık gösterebileceği gibi benzer de olabilir.

112 tişörtleri satışı

112 tişört fiyatları marka ve kaliteye bağlı olarak değişir. 112 tişört satışları medikal yanı sıra genellikle online satışları ön plandadır. Satışlar arttığı sürece yeni trendler olacaktır. Değişik modeller olacaktır. Ayrıca her geçen gün tasarımcılar yeni tasarımlar ortaya çıkarmaktadırlar. Bu tasarımlar Sağlık Bakanlığınca olmaktadır. Satışlar ile siparişler arasında doğrudan bir bağlantı vardır.